Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 71 x 91,5 cm, rámováno, datace - 1936, signováno vpravo dole Al. Kohout. Posoudil a pravost potvrdil PhDr.Mgr. Michael Zachař. Malíř krajinář, vystudoval v zahraničí. Autor viz T 1/514, 5/292.